інтернет сайти

Пошук по Сайту

Сайти регіонального значення.
В дану категорію додавайте оголошення виключно в випадку, якщо бажаєте рекламувати власний сайт і він не підходить до жодної іншої категорії.

Картинка користувача Юрий Сергеевич.

Viber розсилка.

Контактна Особа: 

Андрей

Телефони: 

0930152212
0930152212
Дуже популярний і ефективний канал реклами, який збільшувала Ваші продажі. Величезна цільові бази клієнтів, і унікальність розсилки забезпечать Вам Високі результати. Що Ви отримаєте замовивши Viber розсилку у нас: 1. 100% ексклюзивність та унікальність Вашої розсилки. 2. Чіткий таргетинг і вибір цільової бази клієнтів. 3.Повна Клікабельність повідомлення. 4. Розсилка повідомлень по всій території України та країн найближчого зарубіжжя 5.100 % Гарантія відправлення повідомлень і звіт про роботу. Ми зацікавлені в тому, щоб у Вас був результат як тільки запустимо Viber розсилку.

нерухомість: 

послуги: 

Картинка користувача ulyanaapril.

Створення сайтів для бізнесу

Контактна Особа: 

Уляна

Телефони: 

0638876274
0500286869
Створення сайтів: - сайти візитки; - сайти портфоліо; - бізнес-портали; - сайти организацій; - Інтернет-магазини;

послуги: 

Картинка користувача kovelphone.

Телефонний довідник м. Ковель

Контактна Особа: 

kovelphone
http://kovelphone.xtremelabs.org - безкоштовний онлайн-довідник м. Ковель. Зручний інтерфейс, перегляд адресу на карті, можливість вносити зміни до бази, новини, курси валют, погода.

послуги: 

Картинка користувача daffik.

Web-розробка: проектування web-систем автоматизованого обліку

Контактна Особа: 

Приклад повноцінної багатокористувацької системи автоматизованого обліку у взаємозв'язку з інтернет-магазином для Сервісу по ремонту побутової техніки: - http://au.3dscorpion.com.ua/ - демо версія системи (логін: demo, пароль: demo). - http://au.3dscorpion.com.ua/wiki_help/help.html - довідка та опис адмін. частини системи. З використанням відповідних технологій: PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript, jQuery, AJAX, JSON, SOAP. А також програмування Delphі, pascal, VBA. Проектування баз даних в MS SQL Server, FireBird, MS Access. Наш сайт: http://www.ik.3dscorpion.com.ua Ми в соц.

послуги: 

Картинка користувача webber.

Створення сайтів - Студія «веББер»

Контактна Особа: 

веББер

Телефони: 

0974241992
Студія сайтобудування «веББер» Енергійна і творча команда студії «веББер» забезпечує комплексний підхід до створення сайтів для бізнесу й некомерційних проектів. Сайт-візитка, сайт фірми/підприємця, інтернет-магазин та інші види вебсайтів – якісно й просто, з урахуванням всіх Ваших побажань. Розробка сайтів необмежена територіально та може проводитись як у Тернопільській, Львівській, Івано-франківській областях, так і дистанційно по решті України. http://stvoryty-site.ber.biz.ua (097) 424-19-92 (063) 024-10-99

послуги: 

Картинка користувача an13.

Робота - виконати може і дитина

Контактна Особа: 

Надя

Телефони: 

0676700835
Ви продаєте наш товар на своїх сайтах-соц.сторінках!Це вся робота, яку ви робите(не вкладаєте,не витрачаєте своїх грошів)-лише кілька хвилин видаляєте для роботи! Шукаєте покупців для нашого товару на дошках оголошень, в соціальних мережах і т. д. Вказуєте ціни сайту . Хочете ще з наценко й ставите будь-яку. Ваш дохід - це різниця між моєю ціною та ціною продажу третій особі.Коли робите замовлення-пишете що бронь і що ві СП( спочатку напишете сайт-сторінку, де продаєте наш товар) і ми вважаємо вам -20% від суми(це означає що ваші 20% заробітку) Оплата товару на карту Приват банку.

послуги: 

працевлаштування: 

Сторінки

Підписатися на RSS - інтернет сайти