сантехніка

Пошук по Сайту

Картинка користувача pegasss1.

Туристична віза в США B1, В2 для українців на 10 років

Контактна Особа: 

Михайло

Телефони: 

0688600791
Туристична віза в США B1, В2 для українців на 10 років Плануєте провести відпочинок в Америці, відвідати пам " ятки країни, поїхати на шопінг, можливо оздоровитися, пройти лікування? У такому випадку Вам потрібна туристична віза в США. Фактично завжди візу В2 об'єднання єднують з візою В1, яка дозволяє здійснювати і короткі бізнес поїздкі в США. Ми допоможемо отримати туристичну візу в США і бізнес візу в Америку / США. Надаємо допомогу з підготовки документів, заповнюємо анкети і готуємо до співбесіди і до подачі для отримання американської тур візи.

для дому та відпочинку: 

працевлаштування: 

техніка та електроніка: 

нерухомість: 

подарую: 

послуги: 

Картинка користувача Андрій Васильович Бельмега.

Чищення каналізацій ТОВ Каналпрофісервіс

Контактна Особа: 

Андрій

Телефони: 

0502754262
0991920680
0679840307
ТОВ КаналПрофіСервіс надає послуги приватним особам, державним та комерційним установам з очищення внутрішніх поверхонь трубопроводів, господарсько-побутових, промислових і зливних каналізацій, очищення каналізаційних колекторів, дренажних систем, водовідвідних лотків, водяних свердловин та інше.Роботу здійснюєм механічним способом,та новітньою технологією «Пневмовибух» що базується на ефекті впливу ударних хвиль Наше професійне обладнання впорається з будь-якими поворотами, вигинами та засміченням каналізаційних мереж. При цьому трубопроводи не пошкоджуються.

для дому та відпочинку: 

працевлаштування: 

техніка та електроніка: 

нерухомість: 

подарую: 

послуги: 

Картинка користувача dxmriley8803075479493.

Заміна Батарей Опалення

Контактна Особа: 

Doreen

Телефони: 

955 48 064
Наш сервіс надає всі необхідні роботи з ремонту сантехнічної продукції в Києві та області. Знаходиться багато обставин поломок сантехнічної продукції, для ліквідації яких потрібний розводка труб опалення в приватному будинку. Такий наслідок може бути або ж від неякісного ремонту, або ж просто від того, що водопровід відпрацював свій годину. Практична діяльність показує, що нічого вічного в житті не існує, в основному відбуваються несправності з дрібними деталями або забруднення.

для дому та відпочинку: 

послуги: 

Картинка користувача santehnika.

Сантехніка у Києві від провідних німецьких виробників

Контактна Особа: 

santehnika

Телефони: 

(044) 331-77-51, (098) 195-77-51, (050) 415-77-51
Сантехніка в Києві від провідних німецьких виробників за вигідними цінами і недорого. Самий повний асортимент товару в наявності, а саме сантехніки (унітази, раковини, меблі) Duravit (Дуравит), Hatria (Хатрия), Villeroy and Boch (Виллерой і Бох), Laufen (Лауфен), змішувачі та душові програми Hansgrohe (Хансгрое), Grohe (Грое), трапи та системи інсталяції Geberit (Гиберит), Viega (Виега), душові кабіни Huppe (Хуппе), акрилові ванни Devit (Девит), Vagnerplast (Вагнерпласт). Також Італійська сантехніка Catalano (Каталано), Simas (Симас), Art Ceram (Арт Черам).

для дому та відпочинку: 

Картинка користувача zaaqsw.

Сантехнічна клоччя для утеплення ущільнення і прокладки

Контактна Особа: 

Дмитрий

Телефони: 

0976891871
Недорого пакля сантехнічна для дерев'яного будинку 097-689-18-71. Альтернативно сантехнічна клоччя використовується для конопатки дерев'яних конструкцій та заповнення пустот в зрубі. Збираючи дикий зруб, пакля сантехнічна підійде для прокладки ущільнення та утеплення швів рубаного бруса. Сантехнічна пакля для зрубу лазні або сауни не зовсім стандартне теплоізоляційне рішення, але грубе довге волокно має не зовсім низьку ціну, тому його можуть заміщати більш дешевої будівельної клоччям. Пакля сантехнічна продаж Дмитро 229-06-73

для дому та відпочинку: 

Картинка користувача Акватерм-Львів.

Firestop - пластикова трубопровідна система PP-R, Ø 16.20.25.32.40. 50.63.75.110.250

Контактна Особа: 

Акватерм-Львів

Телефони: 

032 243 63 21
Firestop - пластикова трубопровідна система із важко займистого поліпропілену Fusiolen PP-R(80)FS – труби армовані шаром скловолокна, діаметром від 20 мм до 125 мм - для використання в спрінклерних водозаповнених системах пожежогасіння. Згідно Сертифікату відповідності дозволяється встановлення трубопровідної пластикової системи Firestop для облаштування розподільних ліній стаціонарних спрінклерних водо заповнених установок пожежогасіння зі зрошувачами, установленими розетками донизу і температурою руйнування теплового замка до 72 С.

для дому та відпочинку: 

подарую: 

Сторінки

Підписатися на RSS - сантехніка